O nas

Wszystko zaczęło się od zabytkowej maszyny do szycia znalezionej u mojej babci, ciekawość zamieniła się w pasję tworzenia i szycia. Pierwsza autorska kolekcja wyszła, gdy ukończyłem 18 lat i mogłem ją zaprezentować w programie 5-10-15. Zaraz potem niewielka szwalnia a w ślad za nią sklep internetowy z kilkoma modelami ubrań, które stworzyłem pragnąc spełnić swoje marzenia o ubraniach idealnych – takich z moich snów. 

Miałem przy tym nadzieję, że przypadną one do gustu kobietom i nie pomyliłem się.
Coś, co tworzy się z pasją musi znaleźć swojego odbiorcę. Z dnia na dzień ilość zadowolonych klientek rosła. Intensywnie pracując tworzyłem nowe modele ubrań, które trafiały już nie tylko do kobiet w Polsce, ale i poza jej granicami. 

Moja praca i serce, które wkładam w każdy, unikatowy model daje mi powód do dumy i dodatkową motywację do działania z jeszcze większym rozmachem. Tworzę kolekcje odzieży, które już w dniu prezentacji wyprzedają się w zawrotnym tempie.

Nowoczesność, dobry styl i atrakcyjne detale, jeszcze lepsza jakość a przede wszystkim oryginalność to wszystko co chciałbym Wam oferować.

Na sukces Mody Madalińskiego składają się nie tylko doskonałe kolekcje, ale także budowanie bliskiego kontaktu z naszymi klientkami, które są dla nas najważniejsze.

Moda Madalińskiego – to ubrania, które ZAWSZE zmieszczą się w kobiecej szafie.

Hurtownia odziezy Moda Madalinskiego

Krzysztof Madaliński

Polska marka · Projektant mody · Polski design